Kendi adlarını taşımakta bulunan giyim markalarını her gün daha da ileriye götürmeye başlayan Kendall & Kylie Jenner kardeşler, markalarına ait reklam çalışması amacıyla kameraların karşısına geçti ve üstsüz bir şekilde pozlar verdi.

Instagram platformu üzerinde milyonlarca sayıda takipçisi bulunan Kylie & Kendall Jenner isimli popüler kardeşler, kendi isimlerini taşımakta bulunan giyim markasıyla alakalı olarak kameraların karşısına geçmiş oldu.

Her geçen gün büyümeye devam eden markalarının tanıtımını tekrar kendileri yapmış olan dünya çapındaki ünlü modeller, cesur ve tamamen sıra dışı şeklindeki pozları sayesinde çok büyük bir beğeni toplamış oluyor.

Yaşları 21 ila 23 olarak bilinen popüler 2 kardeş, geçmiş olduğumuz günler içerisinde markalarının tanıtımı amacıyla objektiflerin karşısına geçti ve üstsüz bir şekilde poz vermiş oldu. 2 Popüler yıldız, bu iddialı yöntemi kullanarak, hayranlarının dikkatlerini çekebilmeyi ve kendilerine ait ürünlerinin satışını çok daha fazla çoğaltmayı amaçlamakta.

”Kendal + Kylie” ismine sahip marka sayesinde servetine servet katmaya başlayan Kylie Jenner, modelliğin yanında kozmetik piyasası içerisinde de fazlasıyla tercih edilen isimlerden biridir. Tekrar kendi ismini taşımakta olduğu kozmetik ürünlerini de bütün dünyaya pazarlamaya devam ediyor.