32 yaşında bulunan İsveç asıllı Instagram fenomenlerinden biri olan Anna Bey, genç yaştaki kızlara zengin koca bulabilmenin yollarını açık bir şekilde anlattığı bir okul kurmuş durumda.

32 yaşında bulunan İsveç asıllı fenomenlerden Anna Bey, pek çok kadına zengin eş bulabilme hususunda yardım ettiği sırada, bir anda herkes tarafından tanınmış bir kişiye döndü.

Anna sonrasında ise, bu çok tuhaf tavsiyelerden para kazanabilecek olduğunun farkına varında, ilk iş olarak kolları sıvadı ve Zenginlik Okulu’nu kurmuş oldu Zenginlik Okulu içerisinde eğitmenlik yapmaya devam eden genç kadın, sosyete içerisinde kabul görmek amacıyla pek çok estetik operasyon geçirmiş olduğunu ifade etti. Anna öte yandan, online durumdaki eğitimlerle alakalı olarak kişi başına yaklaşık bir şekilde 200 dolar tutarında bir ödeme almakta.

Anna’ya kullanmış olduğu; ”Erkek bireyler kadınları cinsel bir objesi olarak görmekte olduğu müddetçe, kadınların da erkekleri sadece bir cüzdandan ibaret görüyor olması çok normal” ifadeleriyle yapmış olduğu açıklamalarından dolayı tepki yağıyor olsa bile, kendisini bu konuda desteklemekte olan hemcinsleri de yok değil.

Anna’nın para kazanabilmek amacıyla yaratmış olduğu bu sıra dışı mesleği, onu ünlü olan The Times ile birlikte The Week benzerindeki bir çok dergiye de kapak yapmış durumda.