Başarılı şarkıcılardan Alişan ile birlikte eşi Buse Varol, kendilerine ait fotoğraflarının sosyal medya üzerinde reklam maksatlı kullanılıyor olmasına sitemde bulunarak avukatlarına dava açmaları amacıyla talimat vermiş olduklarını resmi bir şekilde duyurdu.

evlenmiş oldukları günden bu yana devamlı olarak sosyal medya üzerinden çeşitli eleştirilere maruz kalmaya devam eden Alişan ile birlikte Buse Varol, oğullarının dünyaya gelmesinden sonra onun da hedef haline gelmeye başlamasından dolayı soluğu mahkeme içerisinde almış oldu. Kendileri ile birlikte oğulları Burak’a ait fotoğraflarını paylaşarak haklarında olumsuz bir şekilde iddialar ileri süren sayfalara birer birer dava açmış olduklarını, sosyal medya hesapları üzerinden açık bir şekilde yayımladılar.

Geçmiş olduğumuz günlerden Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştiren Buse Varol açıklaması içerisinde; ”Artık benim kendi sayfam üzerinden paylaşmış olduğum fotoğraflarımı ya da videolarımı benim sayfamdan alarak reklam maksatlı bir şekilde saçma sapan yazılar yazarak paylaşmaya devam eden bütün hesapları avukatım tarafından birer birer dava açılmaya başlanacaktır. Bugün bana ait videoları paylaşarak reklam yapmış olan ve yaptırmakta olan sitelere de yarın avukatım ilk iş olarak dava açacak. Birde başlıklarda hiç bir şekilde utanmadan evliliğim ile alakalı aptal bir şekilde başlıklar yapmaktasınız ya da yaptırmaktasınız. Hepsini mahkeme içerisinde açıklarsınız.” ifadelerine yer verdi.