Denizli ili içerisinde trafik denetim noktasından çıkmış olan bir otomobil o esnada yoldan geçtiği açıklanan farklı bir otomobil ile çarpıştı. Kaza esnasındaysa 4 tanesi çocuk 11 kişinin yaralanmış olduğu açıklandı.

Elde edilen bilgilere bakılacak olursa, söz konusu bu kaza Serinhisar ilçesinin çıkışında gerçekleşti. Serinhisar ilçesinin çıkış bölgesinde trafik denetim noktasına giriş gerçekleştiren Zarife Türegün idaresinde bulunan 20 R 2950 plakasına sahip bir otomobil, kontrolleri tamamlandıktan hemen sonrasında denetim noktası içerisinden çıkmayı isterken, bu esnada ise yoldan geçtiği açıklanan Ali Dinçer yönetiminde bulunan ve 35 AD 0381 plakasına sahip başka bir otomobille çarpışmış oldu.

Kazadan hemen sonra her 2 tane araç şoförüyle ile beraber Neriman Dinçer ile birlikte Necip Tunay Dinçer, Yüksel Türegün, Pınar Çelik, E.D. (5), Halil Uğur Tekin, Y.Ç. (10), E.D. (2, ve ayrıca E.Ç. (8)’nin yaralandıkları açıklandı. Yaralı vatandaşlara ilk müdahaleleri ise trafik denetim noktası içerisinde yer alan polis ekipleri gerçekleştirirken, hemen sonrasında da bölgeye çok fazla sayıda sağlık ekibi ile birlikte itfaiye ekibi yönlendirildi. Olayın yaşanmış olduğu yere gelen itfaiye ekipleri araçlar içerisinde sıkışmış yaralıları çıkartıp sağlık ekiplerine verdi.

Kazadan sonra çok büyük bir panik yaşanmışken, olayın hemen sonrasında da soruşturma başlatılmış olduğu ifade edildi.