Boşanma ile alakalı haberlerle gündemden bir türlü düşmek bilmeyen güzel oyunculardan Beren Saat, sokak içerisinde gazetecilere hazırlıksız bir şekilde yakalandı. Saat’in giymiş olduğu tişörtten göğüslerinin belli olmaya başlaması sosyal medya kullanıcılarının dikkatlerinden hiç bir şekilde kaçmadı.

Güzel oyunculardan biri olan Beren Saat ile şarkıcılardan Kenan Doğulu, 2014 yılında nikah masasına oturmuş idi. Evliliğini tamamen gözlerden uzak bir şekilde yaşamakta bulunan ve bir zamandır boşanma haberleri ile gündeme gelmeye devam eden Beren Saat, geçmiş olduğumuz gün kız arkadaşı ile objektiflere yakalandı. Muhabirleri hemen karşısında görmüş olan oyuncu, evliliğiyle alakalı sorulmuş sorulardan ötürü de aniden gerildi.

Güzel durumdaki oyuncu, sadece birkaç saat kalmış olduğu mekandan çıkarken de gazetecilerin objektiflerine yakalanmış oldu. Genel bir şekilde tamamen salaş ve doğal bir şekilde görünmeyi tercih etmekte bulunan Beren Saat’in sütyen takmamış olduğu da dikkatli takipçilerin gözünden hiç bir şekilde kaçmadı. Güzel ve başarılı durumdaki oyuncunun görünmekte olan göğüs ucu da sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcıları ikiye bölmüş durumda.

Kişinin kıyafeti ile birlikte giyim tercihine kimsenin karışamayacak olduğunu ifade eden binlerce sayıdaki takipçi tarzını fazlasıyla beğenmiş durumdayken, Beren Saat gibi ekran önünde yer alan önemli isimlerin giyimlerine daha fazla dikkat etmesinin gerekli olduğunu söyleyenler de çok fazlaydı.