Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde, kahvehane içinde meydana gelen tartışma sokağa taşarak kavgaya dönünce Volkan Tunç (29), kimliği halen tespit edilemeyen bir kişi tarafından karın bölgesinden bıçaklandı. Ağır bir şekilde yaralanmış olan Tunç, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, şüpheli durumdaki şahıs ise olayın gerçekleşmiş olduğu yerden kaçtı.

Söz konusu bu olay ise, saatler 18:00 civarında, Kayıhan Mahallesinde yer alan Necip Ali Caddesi üzerinde gerçekleşti.. Volkan Tunç oturmakta olduğu kahvehane içerisinde halen kimliği tespit edilemeyen bir şahısla bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Kahvehane içerisinde başlamış olan bu tartışma daha sonrasında sokağa kadar taşınınca kısa zaman içinde de kavgaya döndü. Kimliği tespit edilemeyen şahıs, Tunç’u bıçak kullanarak karın bölgesinden yaraladı. Tunç kanlar içerisinde yere yığılmış bir durumdayken, şüpheli şahıs ise olayın gerçekleşmiş olduğu yerden kaçtı. Çevrede yer alanların ihbarda bulunması ile olayın gerçekleşmiş olduğu yere sağlık ekipleri ile birlikte polis ekipleri yönlendirildi. Volkan Tunç, sağlık görevlileri tarafından gerçekleştirilen ilk müdahalesinin hemen sonrasında hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burda tedavi altına alınmış olan Tunç’un hayati tehlikesinin yer aldığı bilgisine ulaşıldı.

Polisler de Volkan Tunç’u bıçaklayarak, kayıplara karışmış olan şüpheli şahsın kimliğini tespit edebilmek ve yakalamak amacıyla çok geniş kapsamlı bir çalışma başlatmış durumda.