Geçmiş olduğumuz günler içerisinde canlı yayın esnasında cinsel ilişki yaşanması skandalından dolayı çok büyük bir tepki toplamış olan Aşk Adası adına sahip televizyon programı, İngiltere’de en fazla izlenmeye devam eden yapımları arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Skandalı hiç bir şekilde eksik olmamakta bulunan bu programa en son ise, program yapımcısına yarışmacılarının birbirlerini şikayet etmeleri adeta bir damga vurmuştu.

Partneri bulunmayan yarışmacılar, partneri bulunan yarışmacıları, cinsel ilişki esnasında çıkartmış oldukları seslerden rahatsız olduklarını iddia ederek yapımcıya özel bir şikayette bulunmuştu.

Olaylı hale gelen söz konusu bu program, şimdilerde de çekimlerin gerçekleştirilmiş olduğu villaya ait fotoğraflar ile gündeme geldi.

Programa özel olarak inşa edilmiş olan bu sete 3.000 tane tropikal ağaç dikilmiş durumda. Adeta peri masallarını andırmakta olan bir ışık dekorasyonu da yapılarak farklı bir izlenim olması sağlandı.

Göz önünde olma konusunda isteği olmayan yarışmacılara özel olarak kır evleri de yapılmış bir durumda. Çok daha romantik bir ortamın oluşabilmesi amacıyla da program setinin her bir tarafına neon ışıklar döşenmiş bir halde.