Denizli ili içerisinde bir tane kadın kendi evinde kafasına sert bir maddeyle vurulup öldürülmüş durumda bulundu. Söz konusu bu olayla alakalı olarak 1 kişinin gözaltına alındığı açıklandı.

Elde edilen bilgilere bakılırsa bu olay, Bekilli ilçesinde yer alan Bahçeli Mahallesi içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılır ise, Uşak ilinin Karahallı ilçesinde yer alan bir eğlence mekanı içerisinde çalışmaya devam eden Asiye Şanlı (48) adlı kadından bir müddet boyunca haber alınmadığından dolayı ve çalışmakta olduğu iş yerine de dün gece gitmediği için arkadaşları öğlen saatlerine doğru Şanlı’nın ikamet ettiği eve geldiler. Kapıyı açarak eve girmiş olan arkadaşları ise Şanlı’yı ev içerisinde cansız bir şekilde yatar durumda görünce hemen polis ile birlikte sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.

İhbarın hemen sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden ekipler Şanlı’nın yaşamını yitirmiş olduğunu tespit etti. Hemen sonrasında ise evi güvenlik kordonuna almış olan polisler burada inceleme başlattı. Gerçekleştirilen ilk tespitler içerisinde Şanlı’nın kafasına çok sert bir maddeyle vurulup öldürülmüş olduğu anlaşıldı. Soruşturmayı daha da derinleştirmiş olan polisler cinayetin zanlısı olabileceğinden dolayı adı halen tespit edilememiş bir şahsı gözaltına almış durumda. İncelemelerin hemen sonrasında Şanlı’nın cansız durumdaki bedeni otopsi gerçekleştirilmek üzere Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)’nin Hastanesi’nde yeralan Adli Tıp morguna götürüldü.

Olayla alakalı olarak başlatılmış olan soruşturma ise çok yönlü bir şekilde sürüyor.