Acun Ilıcalı’dan boşanma kararı aldıktan hemen sonra yaşamını anlatmakta olduğu kitabının çıkması ile beraber bütün gözlerin üstüne çevrilmiş olduğu Şeyma Subaşı, çok büyük bir başarıya daha imzasını atmış oldu.

Ünlü ve başarılı televizyonculardan biri olan Acun Ilıcalı’yla geçmiş olduğumuz sene boşanma kararı alan ve hemen sonrasında ise kitap çıkartacak olduğu konusunda bir duyuru paylaşan Şeyma Subaşı, herkesin eleştirilerinin hedefi haline gelmişti. Instagram platformu üzerinde 3 milyon tane takipçisi bulunan Şeyma Subaşı’nın yaşamını anlatmış olduğu ”Sadece Şeyma” adıyla çıkan kitabı sadece 2 hafta öncesinde raflar üzerindeki yerini almaya başlamıştı. Subaşı’nın çıkartmış olduğu bu kitabının çok kısa bir zaman içinde nerdeyse hepsi tükendi.

Şeyma Subaşı’na ait olan ”Sadece Şeyma” isimli kitabın 40.000 tanesinin satılmış olduğu ve yalnızca internet üzerinde birkaç tane kalmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Kitabın tam olarak 40.000 tanesinin satılmış olduğu, 2. baskısıyla alakalı olarakta hazırlıklara başlanmış olduğu açık bir şekilde ifade edildi.

Şeyma Subaşı ayrıca, artık hiç bir şekilde giymemekte olduğu kıyafetleri ile birlikte aksesuarlarını da geçmiş olduğumuz günler içerisinde bir tane butikle anlaşarak satışa çıkartmış idi. Subaşı’na ait olan eşyalar ise çok kısa bir zaman içerisinde adeta kapış kapış bitti.