Şeyma Subaşı’nın geçmiş olduğumuz günler içerisinde satışa çıkartılan ”Sadece Şeyma” ismine sahip kitapla alakalı yorumlar, gündemideki yerini korumayı sürdürmekte

Cüneyt Özdemir tarafından söylenmiş olan; ”Kitap demek için dilim varmamakta” şeklindeki ifadeleri magazin dünyası üzerinde çok geniş yankı bulmuş idi. Özdemir tarafından Subaşı’nın tiye alınmış olduğu anlar ise sosyal medya üzerinde binlerce insan tarafından izlenmiş oldu.

Şeyma Subaşı tarafından çıkartılmış olan ve adeta alay konusu haline gelen söz konusu kitabının 40.000 tane satmış olduğu konuşulmaktayken, Cüneyt Özdemir bu konuda yeni bir tane daha hamle yaptı. Subaşı tarafından her bir yerde gururlu bir şekilde konuşulan kitabıyla alakalı olarak Özdemir, kendisine ait YouTube kanalı üzerinde özel bir tane daha video paylaştı ve paylaşmış olduğu videonun ismini; ”’Şaka değil, Sadece Şeyma’nın kitabının analizi”’ şeklinde yaptı.

Özdemir, söz konusu bu kitabı tiye almış olduğu video üzerinde, kitabın 40.000 tane satmamış olduğunu, gerçek durumdaki rakamı ise Habertürk içerisinde görevli bir tane gazetecinin ortaya çıkartmış olduğunu ifade etti. Özdemir ayrıca; ”Sadece Şeyma” isimli kitabın 4.500 tane satılmış olduğunu ifade etti.

Cüneyt Özdemir, çekmiş olduğu bir video içerisinde Şeyma Subaşı’nın çıkartmış olduğu bu kitabı yalnızca 45 dakika içerisinde bitirmiş olduğunu da ifade ederek; ”Kitap demek için insanın dili bile varmamakta. Sanki uzunca yazılmış bir röportaj, kitap haline dönüştürülmüş bir deneyimden söz ediyoruz.” şeklinde yorumda bulunmuştu.