Denizli ilinde yer alan Serinhisar ilçesi içerisinde şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmiş olduğu otomobil takla attı. Şarampole devrilmiş olan bu otomobilin içinde sıkıştığı açıklanan şoför ise yaralı olarak kurtarıldı.

Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise söz konusu bu kaza, Serinhisar ilçesinin giriş kısmında gerçekleşti. İddialara bakılır ise, Denizli ilinden Serinhisar yönüne doğru seyir halinde bulunan Muhsin T. yönetiminde bulunan 20 VA 538 plakasına sahip otomobil, halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı kontrolden çıktı ve takla atmaya başladı. Şarampole doğru devrilmiş olan otomobilin şoförü ise otomobilin içerisinde sıkışıp kaldı. Öteki sürücülerin ihbarda bulunmasının sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere sağlık ekipleri ile birlikte polis ekipleri ve de itfaiye ekipleri yönlendirildi.

Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden Denizli Büyükşehir Belediyesinin İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı bulunan ekipler, otomobilin içerisinde sıkışmış olan sürücüyü kurtarıp olay yerinde yer alan sağlık ekiplerine teslim etmiş oldu. Yaralı durumda bulunan şoför, sağlık ekipleri tarafından olayın gerçekleşmiş olduğu yerdeki ilk müdahalesinin hemen sonrasında tedavi altına alınmak üzere hastaneye kaldırıldı.

Söz konusu bu kaza ile alakalı olarak soruşturma başlatıldığı açıklandı.