Kendisine has tarzı ile birlikte gündemin en fazla konuşulan isimleri arasında yer alan rapçilerden Ben Fero, sahne alma fiyatını tam tamına 6’ya katlamış durumda.

Ben Fero’ya ait olan herkes tarafından konuşulmaya başlayan Demet Akalın isimli şarkısının klibi de açık bir şekilde paylaşıldı. 28 yaşında bulunan rapçilerden, en son şarkısının klibi üzerinde Demet Akalın ile birlikte Pascal Nouma da yer almış idi. Ben Fero’ya ait olan bu klip çok kısa bir zaman içinde milyonlarca defa izlenmeye ulaşmayı başardı. Bu söz konusu başarı da genç yaştaki şarkıcının sahne fiyatı üzerine de yansımış oldu.

Demet Akalın ile beraber özel bir klip çekmiş olan Ben Fero sahne ile alakalı ücretini de bir anda 120.000 Türk Lirası tutarına kadar yükseltmiş oldu. Geçmiş olduğumuz yıl içerisinde konser başına 20.000 Türk Lirası tutarında bulunan Fero, 1 sene bile geçmeden kazancını tam tamına 6’ya katlamış durumda bulundu.

”Orman Kanunları” ismine sahip albümü ile birlikte dikkat çekmeyi başaran Ben Fero, çarşamba gününde Bodrum ilçesinde yer alan Zayo Beach üzerinde sahne alıyor olacak. Şarkıcıyı ise yaklaşık olarak 2.000 kişinin dinleyecek olması konusunda bir beklenti var.