Aynalı Tahir isimli dizi içerisindeki başarısından dolayı isminden sık bir şekilde söz ettirmekte olan başarılı oyunculardan Saruhan Hünel, bir tane alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Arap asıllı hayranlarının çok yoğun bir şekildeki ilgisi ile karşılaşmış olan ve her bir tanesiyle de ayrı ayrı fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen Hünel, Suud prensesi tarafından kendisine bir evlilik teklifi edildiği konusunda açıklama yaptı.

Orta Doğu Bölgesinin Türkler açısından çık önemli bir pazar durumuna gelmiş olmasıyla alakalı konuşma gerçekleştiren Hünel, şu ifadelere yer verdi; ”Bizler Orta Doğu’da yer alan kadınlar ile yemek tekliflerini çok daha önceki dönemlerde aldık. Bizlere daha üst kademelerden de geldi. Çok yüksek tutarlarda paralar vermeyi teklif ettiler ancak ben o zamanlarda hiç bir şekilde kabul etmedim. En son olarak Kuveyt ile Suud üst kademelerinden birileri ile bir araya gelmiştik ancak ben bunu basına hiç bir şekilde göstermedim. Anı fotoğrafı çektik ve sonrasında ise ayrıldık.

En son olarak Orta Doğu Bölgesinde yer alan bir tane Suud prensesinden evlilik konusunda bir teklif aldım. Lakin orda da şeriat kanunları var ve de resmi bir şekilde evlenememektesiniz. Evlenecek miyim bölümüne gelir ise bütün bunlar kader ve kısmet işidir tabii ki”