Eski Sports Illustrated Swimsuit dergisi içerisinde kapak modeli olan Nina Agdal, salı gününde Instagram üzerinde herkesin ağzını açık bırakmış olan bir fotoğraf paylaşımı yaptı ve bir tane tarlanın ortasında çıplak durumdaki vücudunu sergilemiş oldu.

Victoria’S Secret’in eski modellerinden biri olan ve Sports Illustrated Swimsuit güzeli seçilmiş 27 yaşında bulunan Danimarka asıllı mankenlerden Nina Agdal’ın çırılçıplak bir şekilde poz vererek sosyal medya üzerinde çok geniş bir yankı uyandırmış oldu. Cüretkar paylaşımları ile birlikte isminden sık bir şekilde söz ettirmiş olan Agdal, tarla içerisindeki çıplak pozu ile sınırları zorlamış oldu. Fotoğrafı ise annesine çektirmiş olduğu anlaşılmakta olan bu güzel modellerden Nina fotoğrafın alt kısmına ”Annem bana bu fotoğrafla ilgili olarak bir gömlek isteyip istememekte olduğumuz sordu.” şeklinde bir not ekledi.

YouTube üzerinde kendi ismine bir kanalı yer alan bu güzel model, paylaşmış olduğu videolar ile birlikte de takipçilerine çok daha değişik içerikler sunmakta.

Nina Agdal kim?

1992 senesinde dünyaya gelen güzel modellerden Nina Agdal, Danimarka’nın Hillerød kenti içerisinde doğarak büyüdü.
Billabong ile birlikte Frederick’s of Hollywood, Macy’s ve de Victoria’s Secret benzerindeki markalara da modellik gerçekleştirdi.

2012 senesi içerisinde, Sports Illustrated Swimsuit Issue isimli derginin özel sayısı içinde ”Yılın Çaylağı” seçilmiş oldu. 2014 senesi içerisinde ise aynı derginin 50. yıldönümü kapağı içerisinde Christine Teigen ve de Lily Aldridge’yle beraber yer almış oldu.