Sadece bir kaç yıl önce katılmış olduğu moda programı sayesinde ismini duyurmuş olan daha sonrasında ise çok ilginç kıyafetlerin yanı sıra ilginç fotoğrafları ile birlikte gündemden düşmek bilmeyen Bahar Candan, herkesin tepkilerini çeken bir paylaşım ile yeniden gündeme gelmiş bir durumda. Kürk kullanımı konusunda tepkilerin büyümeye başladığı son günler içerisinde gerçek olduğu ileri sürülen bir tane kürk giymiş olan Candan, tepkilerin odak noktasında yer aldı.

Yapmış olduğu photoshoplar ile birlikte sık bir şekilde gündeme gelmekte bulunan Bahar Candan, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden gerçek bir tilki olduğu ileri sürülen kürk ile çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Şort ile birlikte iç çamaşırıyla poz vermiş olan Candan’a kısa zaman içerisinde binlerce sayıda yorum yağmış oldu.

Geçmiş olduğumuz gün içerisinde kürkçüye gidip burada alışveriş gerçekleştiren Candan, bu anını da sosyal medya hesabı üzerinden; ”Çeşme’ye tatile gitmeden önce kürkçüme gelip kürkümü alırım. Ablam bunu görmesin. İhtişamlı bir şekilde kalmak” şeklindeki bir not ile paylaştı. Candan’ın bu herkesin tepkilerini çekmiş olan kürk paylaşımlarının altına ise ”katil” şeklinde yorumlar yapılmaya başlandı.