Yapmış olduğu çok cesur paylaşımlardan dolayı isminden söz ettirmeyi başaran Eda Taşpınar, sosyal medya hesabı üzerinden bu defa da kayalıkların üstüne uzanıp vermiş olduğu bikinili bir fotoğraf paylaşımı gerçekleştirdi.

Moda Deniz Kulübü’nde başkan görevinde bulunan Teoman Taşpınar’ın sosyetik durumdaki kızı Eda Taşpınar, yaz mevsiminde hayatını Yunanistan’da yer alan Mikonos adası içerisinde tatil yaparak devam ettiriyor. Eda cesur durumdaki bikinisini giyerek vermiş olduğu pozdan dolayı tekrar dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu cesur fotoğraflar sayesinde dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış olan sosyetik durumdaki güzellerden Eda Taşpınar, bu defa ise bikinili bir tane fotoğraf paylaşımı yapıp takipçilerinin beğenilerine sunmuş oldu. Bronzlaşmış teninin yanı sıra düzgün durumdaki fiziği ile birlikte Taşpınar, takipçileri tarafından adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

Eda Taşpınar, Yunan adalarından biri olan Mikonos’ta 4 aylık için 200.000 Türk Lirası tutarında çok lüks bir villa kiralaması yapmıştı. Taşpınar açıklaması içerisinde ”Mikonos adasına 16 seneden beri gelmekteyim. Senenin 4 ayında ise burda kalmaktayım. Burası için bir ”parti adası” şeklinde ifade edenlere çok kızıyorum, fazlasıyla haksızlık! Mikonos adası içerisinde tamamen doğallık, çok büyük bir gerçeklik, huzur ve çok daha güzel bir enerji bulunuyor. Kimse hiç bir kimseyi rahatsız etmemekte. hiç bir şekilde kasmıyor” ifadelerine yer vermişti.