Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde, polis motosikleti ile bir otomobilin çarpışması sonrasında 1 tane polis memuru yaralanmış oldu.

15 Mayıs Mahallesi’nde yer alan Kayalık Caddesi üzerinde, Denizli Emniyet Müdürlüğünün Asayiş Şubesine bağlı bulunan Motosikletli Polis Timleri Amirliği bünyesi içerisindeki Yunus ekibinde görev yapmaya devam eden Murat Aslan’ın kullanmakta olduğu 20 A 4760 plakasına sahip polis motosikleti, aynı yöne doğru seyir halinde bulunan Tuncay T. idaresindeki 20 GP 079 plakasına sahip otomobil ile çarpıştı.

Kaza esnasında yaralanmış olan polis memuru Aslan, olayın yaşanmış olduğu yere gelen sağlık ekiplerinin yaptıkları ilk müdahalesinin hemen sonrasında Denizli Devlet Hastanesine götürüldü. Otomobili şoförü ise, ifadesinin alınması amacıyla polis merkezine alındı.

Diğer taraftan, kazanın yaşanmış olduğu an ise orada yer alan bir tane iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

Görüntülere bakıldığı zaman, cadde üzerinde ilerlemekte olan motosikletli durumdaki polis memurunun otomobille çarpışmasının hemen sonrasında motosikletin yan devrilip sürüklenmeye başlaması ve sonrasında ise çevrede yer alan vatandaşların hızlı bir şekilde yardıma koşmaları yer almakta.