Denizli ili içerisinde ilçede sefer gerçekleştiren otobüs içinde 18 yaşında bulunan bir kızı taciz etmiş olduğu ve otobüste yer alan yolculara da bıçak göstererek korkuttuğu ileri sürülen şüpheli şahıs, jandarma ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanmış oldu. Üstünden 2 tane bıçak çıktığı açıklanan ve ayrıca alkollü bir durumda olduğu iddia edilen taciz şüphelisi şahıs, karakola götürülmüş oldu.

Edinilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu olay, Kale ilçesiyle Denizli şehir merkezi arasında sefer gerçekleştiren 20 K 2244 plakasına sahip otobüs içinde saatler 21:00’i gösterirken meydana geldi. İddialara bakılır ise, otobüse alkollü bir şekilde binmiş olan A. A. (50), çok yüksek bir sesle konuşarak otobüsteki yolcuları çok fazla rahatsız etmeye başlamıştı. Hemen sonrasında devamlı olarak yer değiştirmeye başlayan ve alkol koktuğu açıklanan A. A.’yla otobüse binmiş öğrenci gençler arasında bir tartışma meydana geldi. İddialara bakılır ise A. A., tartışma esnasında kız öğrenciler arasında yer alan Ş. E.’yi (18) el ile taciz etmiş oldu. A. A., daha sonra ise cebinden çıkartmış olduğu bıçağı yolculara gösterdi ve öteki cebine soktu. Durumla ilgili olarak jandarma ekiplerine bir ihbarda bulunuldu.

Otobüsü Cankurtaran bölgesi içerisinde kısa zaman içinde durdurmuş olan jandarma ekipleri, şüpheli şahsı hemen gözaltına aldı. Şüpheli şahsın üstünde yapılmış olan arama esnasında 2 tane bıçak ele geçirildiği açıklandı. Jandarmalar şüpheli durumdaki A. A.’yı hızlı bir şekilde Jandarma merkezine götürdü. Ş. E. de yanında yer alan bir yakınıyla beraber karakola giderek A. A.’dan bu konuyla alakalı şikayetçi oldu.

Söz konusu bu olayla alakalı olarak soruşturma başlatıldığı açıklandı.