2 senelik model olan sevgilisi Stella Maxwell’den ayrılarak tasarımcılardan Sara Dinkin’la aşk hayatına başlamış olan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Kristen Stewart, İtalya içerisinde bir yatta üstsüz biçimde güneşlendiği esnada objektiflere yakalanmış oldu.

Arkadaşları ile beraber yatta eğlenmekte olan Kristen Stewart, sonrasında ise bikinisinin üst kısmını çıkartarak güneşlenmeye başladı. Bir müddet boyunca üstsüz bir şekilde güneşlenmiş olan Stewart, daha sonrasında ise bikinisini giyip arkadaşları ile gezintiye çıktı.

Kristen Stewart kim?

Kristen Jaymes Stewart 9 Nisan 1990 tarihinde dünyaya gelmiş Amerika Birleşik Devletleri asıllı televizyon ile sinema aktrisidir. Los Angeles’ta yer alan Kaliforniya’da dünyaya gelmiş ve büyümüştür. Cameron (öz) ile birlikte Taylor (evlatlık) ve de Dana (evlatlık) isimli erkek kardeşleri bulunmaktadır. Babası ise FOX TV kanalı içerisinde bir yapımcıdır. Annesi de aslına bakılırsa Queensland, Avustralya içerisisinde yer alan Maroochydore’dan bir tane yazı denetimcisi görevindedir.

  1. sınıfa kadar okula gitmeyi sürdürmüş ve sonrasında ise eğitimine mektuplar ile devam etmiş durumdadır. 2009 senesi içerisinde de liseden mezun olmuş bir haldedir. 2010 senesi içerisinde de ailesinin yanından taşınma kararı alarak Los Angeles’a yerleşmiştir. Şu anda da, Los Angeles ile birlikte Londra’da evi yer almaktadır.

Kristen, 2012 senesi içerisinde ilk kez bir tane kadın parfümünün yüzü olmayı kabul etti. Aktris Balenciaga Paris’te yer alan Eylül ayı içerisinde satışa çıkartılacak yeni bayan kokularından biri olan Florabotanica’nın da yüzü olmayı kabul etti.