Başarılı şarkıcılardan biri olan Ebru Polat, sosyal medya üzerinde şişe kapağını açma konusundaki akıma çok değişik bir yorum katmış oldu. Polat, paylaşmış olduğu göğüs frikiği vermiş bulunduğu videosu ile adeta olay oldu.

Sosyal medya üzerinde yer alan yeni akımlardan ”şişe kapağını açma” (bottle cap challenge) isimli modaya ünlü ve başarılı şarkıcılar arasında yer alan Ebru Polat da katılmış oldu. Fakat ebru Polat şişenin kapağını biraz daha farklı bir yöntemle dudakları ile açmayı tercih etti. Güzel ve başarılı durumdaki şarkıcının göğüs frikiği vermiş olması da takipçilerinin dikkatinden hiç bir şekilde kaçmadı.

Cesur kıyafetlerinden dolayı sürekli olarak gündemde yer alan Ebru Polat’ın, dudakları ile kapak açmış olduğu videosu üzerinde göğüslerinin çok büyük bir bölümünün görünüyor olması da çok fazla dikkat çekmiş oldu. Şarkıcı tarafından paylaşılmış olan bu cesur video çok kısa zaman içerisinde 1 milyon taneden çok izlenme oranına ulaşmış oldu.

Ebru Polat, geçmiş olduğumuz günler içerisinde Mersin ili içerisinde vermiş olduğu özel bir konser esnasında sahneye, mini etekli elbisesini giyerek çıkmıştı çıkmıştı. Mini elbisesinden dolayı çok fazla dikkat çekmiş olan başarılı sanatçılardan Ebru Polat, hiç bir şekilde frikik vermemek amacıyla tayt giyip bu konuda bir önlem almıştı.