Norm Ender ismi ile tanınan rapçilerden Ender Eroğlu, 2 sene önce çıkartmış olduğu son albümünün hemen sonrasında ‘Mekanın Sahibi’ ismine sahip şarkısı ile geri dönmüş oldu. Yeni çıkartmış olduğu şarkısını Instagram hesabı üzerinden, ”’Size şarkı yapacağımı söylemiştim, bakın ben bu sözümü tuttum!’ şeklindeki sözler ile paylaştı.

Rap müzikteki sevilen isimler arasında yer alan Norm Ender ”Aura” ismini vermiş olduğu son albümünden sadece 2 seneden sonra sözü ile birlikte müziği kendisine ait durumda bulunan ”Mekanın Sahibi” isimli şarkısıyla müthiş bir dönüş gerçekleştirdi. Söz konusu bu şarkı Ozan Çolakoğlu’nun stüdyosu içerisinde hazırlanmışken, klibi ise Ümraniye Film Platolarında çekilmiş oldu. Klibin yönetmen koltuğu içerisinde de Norm Ender ile birlikte Ferit Çetinkaya oturmuş durumda.

Norm Ender kim?
Asıl ismi Ender Eroğlu olduğu bilinen rapçi, 25 Mart 1985 tarihi içerisinde İzmir Bornova ilçesinde dünyaya gözlerini açtı. Cartel adına sahip rap grubuna hayranlığıyla birlikte rapi sevmiş ve geçmiş dönemler içerisinde yaşamış olduğu problemleri de bu şekilde kaleme almaya başlamış idi.