Amerika Birleşik Devletleri asıllı şarkıcılardan Jennifer Lopez, ”It’s My Party” isimli özel turne dahilinde 7 senelik bir aradan sonra ilk defa Türkiye’ye gelmiş olacak. Lopez, Antalya ilinde yer alan Serik ilçesinin turizm bölgelerinden Belek içerisindeki Regnum Carya Otel’in sahnesinde 6 Ağustos tarihinde konser verecek. Konserle alakalı bilet fiyatları konusunda açıklama yapılan Lopez’i locadan izlemek isteyenler ise 25.000 Euro tutarındaki bir parayı gözden çıkartacak.

2 saat boyunca sahne üzerinde olması konusunda bir beklenti bulunan sanatçının ekibi konserden önce otele geldi ve çeşitli incelemeler gerçekleştirdi. Ekibin de onay vermiş olmasıyla beraber otel yönetimiyle birlikte şarkıcı özel kontratı imzalamış oldu. Antalya ili içerisinde 3 gece geçireceği açıklanan Lopez; 5 tane yatak odası ile birlikte özel havuzunun yanı sıra helikopter pisti de yer alan kurşun geçirmez camlarla kaplanmış 3 katlı bir villa içerisinde konaklayacak.

Jennifer Lopez’in burada vereceği konserle alakalı bilet fiyatları da çok fazla dikkat çekmiş oldu. Sanatçıyı konser esnasında ayakta dinleyecek olanlar, satışa çıkartıldığı ilk günler içerisinde avantajlı durumdaki dönemde 2.000 Türk Lirası tutarından bilet satın alımı yaptı. Konsere sadece 1 ay kalmış bir durumdayken çok az sayıda kalmış olan biletlerden satın alma konusunda isteği bulunan Jennifer Lopez’in hayranları, sadece ayakta dinleyebilmek amacıyla bile 7.000 Türk Lirası tutarındaki parayı gözden çıkartmış olacak. Sanatçıyı loca kısmından izlemek amacıyla ayrılmış olan 28 tane locadan da son locaların kaldığı açıklandı. Biletin satışa çıkartılmış olduğu ilk günler içerisinde 20.000 Euro tutarında bulunan loca fiyatları, şu anda ise 25.000 Euro tutarına yani tam olarak 158.000 Türk Lirası tutarına kadar yükselmiş oldu.