Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde beraber aynı klip içinde rol aldıktan hemen sonra aşk yaşamaya başlamış olan sanatçı çiftlerden Camila Cabello ile Shawn Mendes, Miami’de gitmiş oldukları tatil esnasında deniz içerisinde aşka geldiler..

Señorita isimli şarkının klibi içerisinde beraber rol aldıktan hemen sonra aralarında bir elektriklenme meydana gelen Camila Cabello ile Shawn Mendes aşkları aralıksız olarak Miami içerisinde sürüyor.

22 yaşında bulunan Cabello ve 20 yaşında bulunan Mendes, arkadaşları ile beraber gitmiş oldukları tatil içerisinde de çok romantik anlar yaşamayı sürdürdü.

Deniz içerisinde öpüştükleri esnada görülmüş olan genç çift, paparazziler tarafından görüntü alındığını anlamış olsalar bile hiç bir şekilde aldırış etmediler. Ayrıca birden bire Cabello, sevgilisi olan Mendes’e kendilerinin fotoğraflarını çekmekte olan paparazziyi işaretle gösterdi.

Cabello, konser turnesiyle alakalı olarak Miami içerisinde yer alan Mendes’e eşlik etmekte ve çift konser haricinde kalan zamanlarını tatil yapıp geçirmeyi sürdürüyor. Mendes, yarın akşam üzerinde Orlando içerisinde bir konser vermiş olacak.

Aralarında bir ilişki başlamış olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmış olan ünlü durumdaki çift, boy farklarından dolayı da çok fazla eleştirilmişti.

Fakat Cabello yapmış olduğu açıklama içerisinde bunun herhangi bir öneminin bulunmadığını da açık bir şekilde ifade etmişti.