Annesi olan Olga’nın da eşlik etmekte bulunduğu Shayk, 2 yaşında bulunan Lea’yla oynamaya başladı. Shayk, sonrasında ise kızı ile oynadığı esnada çocuklara gerçekleştirilen kaydıraktan aşağıya kaymak istedi. Brezilya asıllı süper model, o esnada uzun bacaklarından dolayı kaydırak üzerinde sıkışmış oldu. Güle güle doğrulmuş olan Shayk, kızı ile oynamayı sürdürdü. Irina Shayk ile birlikte Bradley Cooper, yaklaşık olarak 4 sene devam eden ilişkilerini geçmiş olduğumuz aylarda sona erdirdi.

Irına Shayk Kim?

İrina Şeyhlislamova, 6 Ocak 1986 tarihi içerisinde Yemanjelins içerisinde dünyaya geldi. Babasının tarafından Tatar asıllı olduğu bilinen Rus bir modeldir. 2007 senesinden bugüne kadar yapmış olduğu farklı modellik çalışmaları ile tanınmaktadır. Düzgün durumda bulunan fiziği çok fazla sayıda ajansın dikkatini çekmeyi başarmış, özellikle de bikinisi bulunan pozlarından dolayı pek çok dünya çapında ünlü derginin uluslararası özelliğe sahip edisyonlarının da kapak kızı olmayı başarmıştı.

Shayk, Rusya’da yer alan Yemanjelinsk kenti içerisinde Rus asıllı bir tane anne ile Tatar asıllı bir tane babadan dünyaya gelmiş durumdadır. 2010 senesi içerisinde ünlü futbolculardan Cristiano Ronaldo’yla beraber yaşamış söz konusu bu ilişkisini ise 2015 senesinin Ocak ayı içerisinde sona erdirmiştir. Şimdilerde de ünlü durumdaki Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Bradley Cooper ile birliktedir.