Denizli ilinin Merkezefendi ilçesi içerisinde kontrolden çıktığı açıklanan bir tane motosiklet yolun ortasında aniden devrildi. Kaza enasında başında kask yer alan şoför hiç bir şekilde yara almazken, arkasında yer alan ve kasksız durumda olduğu bilgisine ulaşılan eşi başını yola çarpıp yaralanmış oldu.

Elde edilen bilgilere bakılırsa söz konusu bu kaza, Merkezefendi ilçesinde yer alan Altıntop Mahallesinin Saltak Caddesi üstünde meydana geldi. İddialara bakılır ise, Mutlu A. yönetiminde bulunan 20 AAV 048 plakasına sahip bir motosiklet, şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesinden dolayı aniden devrildi.

Kaza esnasında şoför ile birlikte arkasında oturmakta olan eşi Aynur A. sert bir şekilde yere düştü. Kafasında kask bulunduğu açıklanan motosiklet şoförü hiç bir şekilde yara bile almazken, başının üzerine yere düşmüş olan ve kafasında kask hiç bir şekilde kask bulunmadığı açıklanan Aynur A. da bu kazada yaralandı. İhbarda bulunulmasının sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden sağlık personelleri, Aynur A.’yı olayın gerçekleşmiş olduğu yerde yaptıkları ilk müdahalenin sonrasında Denizli Devlet Hastanesine götürdü. Şoför Mutlu A. da, polis ekipleri tarafından kazanın gerçekleşmiş olduğu yerdeki incelemesinin sonrasında ifadesinin alınması amacıyla polis merkezine götürüldü. Hastaneye kaldırıldığı açıklanan Aynur A.’nın sağlık durumunun iyi olduğu konusunda bilgiye ulaşıldı. Kaza ile alakalı bir soruşturma başlatıldığı ifade edildi.