30 yaşında bulunan İsveç asıllı Victoria’s Secret meleklerinden Elsa Hosk, meslektaşlarından biri olan Jasmine Tookes’le İstanbul turuna çıkmış bir durumda. İstanbul gezisi içerisinden her bir anı Instagram hesabı üzerinden paylaşmaya devam eden güzel model, aynanın karşısında vermiş olduğu çıplak poz ile çok büyük bir beğeni toplamış oldu.

Ayasofya ile birlikte Kapalıçarşı ve Galata Kulesi benzerindeki İstanbul ilinin en önemli sembollerini ziyaret etmiş olan güzel model, sosyal medya hesapları üzerinden de bol bir miktarda fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Hosk ayrıca, sevgilisi olan Tom Daly’le beraber İstanbul ili içerisinde bir otelde de havuz sefası yapmış oldu.

İstanbul paylaşımları ile birlikte isminden söz ettirmeyi başaran Hosk, göğüslerini elleri ile kapatmış olduğu ayna pozu sayesinde tekrar bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Instagram platformu üzerinde 5 milyon taneden fazla takipçisi bulunan güzel modelin bornoz giymiş olduğu paylaşımına ise binlerce sayıda beğeni yağmış durumda.

1988 senesi içerisinde İsveç’te dünyaya gelen Hosk, Victoria’s Secret isimli markanın 1 milyon dolar tutarındaki fantezi sütyenini takıp şöhretin kapılarını aralamayı başarmıştı. Dolge & Gabanna ile birlikte Dior ve de Guess benzerindeki pek çok ünlü markanın reklam yüzü haline gelen Hosk, 2011 senesi ile 2018 senesinin arasında Victoria’s Secret’ın senelik şovları içerisinde aktif bir şekilde yer aldı. Modelliğe ise 14 yaşında olduğu sırada İsveç’te adım atmış olan Hosk, şimdiki dönemlerde ise New York’ta yaşamını sürdürüyor.