Çıkışlarından dolayı son dönemlerin en fazla konuşulan isimlerinden biri olan İrem Derici, takipçilerinden birinin ”Burnunuz estetik mi” şeklindeki sorusuna vermiş olduğu yanıtla çok fazla şaşırttı.

Sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanmaya devam eden ünlüler arasından açık sözlü olması ve fazlasıyla esprili paylaşımları sayesinde çok fazla dikkat çekmeyi başaran ünlü şarkıcı tekrar yapacağını yaptı.

geçmiş olduğumuz günler içerisinde bir tane videoya yapmış olduğu ”Tezeğini yiyeyim” şeklindeki yorum ile çok fazla tepki çekmiş idi. İrem Derici, bu defa ise Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımın alt kısmına 3 defa bıçak altına yatmış olduğu burnuyla alakalı olarak bir yorum yapıldı. Takipçilerinden bir tanesinin ”Abla senin burnun estetik mi” şeklinde soru sorulmuş olduğunu gören İrem Derici bu yoruma; ”Sentetik …” şeklinde bir yanıt verdi.

Güzellik hususunda fazlası ile takıntılı bir durumda olduğunu açık bir şekilde dile getirmekte olan İrem Derici, geçirmiş olduğu operasyonlarla alakalı olarak; ”Bu hız ile gidersem Ajda Pekkan’ı da geçmiş olacağım. 3 tane burun, 1 tane göğüs, sayısız bir şekilde botoks ve diş… Neler yaptırayım başka? ”Ağzını da diktir fazla büyük” diyorlar” şeklinde bir paylaşım yapmış idi.