Ünlü durumdaki sanatçılardan Altay, konser amacıyla Antalya ilinden Kıbrıs’a geçiş yapmak istedi. Kıbrıs’a gidecek olduğu uçak rötar yapmış olan Altay’ın yanında yer alan orkestrası, havalimanı içerisinde ufak bir konser ile birlikte dans gösterisi yapıp havalimanında yer alan yolcuları da eğlendirmiş oldu.

Ünlü sanatçılardan biri olan Altay ile birlikte orkestrası, özel bir konserden dolayı Antalya ilinden Kıbrıs’a geçiş yapmayı istedi. Antalya Havalimanı’na gelmiş olan bu ekip, bir süre boyunca bekledi, daha sonrasında da Kıbrıs’da gidecek uçağın rötar yapmış olduğu yolculara bildirilmeye başlandı. Bunun üstüne ise Dış Hatlar Terminali içerisinde beklemekte olan ekip, enstrümanlarını yavaş bir şekilde çalmaya başladı. Orkestra ise, bu esnada hareketli parçalar çalmaya başladıkça dikkatleri üstüne çekmeye başladı ve adeta çok ufak bir konser vermiş oldu. Bekleme salonunda yer alan yolcularda, ekibin çalmış olduğu parçalara eşlik edip canlı bir şekilde gerçekleştirilen müzik performansının tadını çıkartmış oldu. Bütün bu özel anlar da cep telefonları ile kayıt altına alındı.

Ünlü durumdaki sanatçının sahne alacak olduğu Kıbrıs’ta da konserden önce Altay ile birlikte ekibi düz koşu yaparak bir ısınma turu atmış oldu. ”Komando Marşı”yla birlikte sahne alacak olduğu mekan içerisinde ısınma turu atmış bulunan Altay ile birlikte orkestrası, bu söz konusu görüntüleri de sosyal medya hesapları üzerinden açık bir şekilde paylaştı.