O Ses Türkiye isimli popüler program içerisinde jüri üyeliği yapmış olan daha sonrasında ise programın sona ermesiyle konser amacıyla turnelere başlamış durumdaki Hadise, Ereğli ilçesinde kendisini seven müzik severler ile buluşmuştu. Şarkıcı konser esnasında yapmış olduğu bir evlilik çıkışı ile birlikte dikkatleri üstüne çekmiş oldu.

Bir dönemler en fazla dinlenen şarkılar arasında yer alan ‘Evlenmeliyiz’ isimli çalışması ile halen akıllarda bulunan Hadise yapmış olduğu bir yorum ile bombayı patlatmış oldu.

Başarılı durumdaki şarkıcı ”Evlenmeliyiz” isimli şarkısına getirmiş olduğu bir yorum ile magazin dünyasını adeta sallamış oldu. Kendisini dinlemek için gelenlere çok fazla sevilen şarkılarını söyleyerek, yapmış olduğu dans şovu sayesinde de çok büyük bir beğeni toplamayı başaran Hadise eski sevgililerinden Sinan Akçıl’ın yazmış olduğu ”Evlenmeliyiz” isimli şarkısı seslendirdiği esnada ‘Karşımıza geri zekalı insanlar çıkmasa evleneceğiz’ şeklindeki sözleri ile konsere adeta bir damga vurmuş oldu.

Hadise’nin söylemiş olduğu bu sözler ise bir dönemler aşk yaşamış olduğu ”Sinan Akçıl’a bir taş mı attı” şeklindeki söylentilerin çıkmasına sebep oldu.