Denizli ilinin en fazla ilgi görmeye devam eden alışveriş merkezlerinden Forum Çamlık’ta alışverişin hayaller ile buluşmuş olduğu BMW 318i Sedan isimli araçla alakalı çekiliş kampanyasının kazananı kesinleşti.

11 seneden beri Denizli ilinde yaşamını sürdürenlerin buluşma noktası haline gelen Forum Çamlık alışveriş merkezi içerisinde, BMW 318i Sedan isimli araç çekilişi kampanyası 13 Temmuz 2019 Cumartesi gününde saatler 16:00’yı gösterirken Noter’in yanı sıra Milli Piyango yetkililerinin huzurlarında düzenlenen çekiliş sonucu ile beraber sahibine kavuşmuş oldu. Çekiliş ile alakalı heyecana ortak olmuş durumdaki Forum Çamlık AVM’nin misafirleri, aynı gün gerçekleştirilmiş olan Bloco Entrudo Ritim gösterisi sayesinde de doyasıya bir şekilde eğlenmiş oldu.

4 Mart ila 4 Temmuz 2019 tarihlerinin arasında kalan günlerde Forum Çamlık’tan aynı gün içerisinde gerçekleştirilmiş olan her 125 Türk Lirası tutarındaki alışverişin yeni bir çekiliş hakkı kazandırmış olduğu söz konusu bu özel kampanyanın kazananı Nazlı Dağ, hayallerinde yer alan BMW 318i Sedan modelindeki otomobilin sahibi oldu. 2018 Model olduğu açıklanan BMW 318i Sedan otomobili kazanmış olan asil kazanan Nazlı Dağ, yedek talihlinin de Hüseyin Acer olduğu açıklaması yapıldı.