Ünlü DJ’lerden biri olan Ozan Doğulu, 130 Bpm Kreşendo ismine sahip albümü içerisinde bulunan Elizabeth adlı şarkısının klip çekimleri amacıyla kameralar karşısındaydı. Doğulu, klibi içerisinde Kraliçe Elizabeth’i canlandırmış oldu.

Ozan Doğulu son çıkartmış olduğu; ”130 Bpm Kreşendo” isimli albüm içerisinde bulunan ”Elizabeth” isimli şarkısında kraliçeyi taklit etmiş oldu. Doğulu’nun klip içerisindeki hali de bütün herkesi güldürmeyi başarmış oldu.

Şarkılarda üzerindeki başarısından dolayı isminden sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran Ozan Doğulu, yeni çıkartmış olduğu albümü 130 Bpm Kreşendo isimli yapımla yaz dönemine adeta bomba gibi girmiş oldu. Doğulu, Cem Belevi tarafından sözleri yazılmış olan ve aranjesini de kendisinin yapmış olduğu Elizabeth isimli şarkının klibi amacıyla çok daha farklı bir kılıkla kameralar karşısındaydı. Ozan Doğulu, klip içerisinde Kraliçe Elizabeth’e çok daha fazla benzeyebilmek amacıyla çok meşakkatli bir çalışmadan geçmiş oldu

II. Elizabeth’le tamamen aynı bir görüntüye kavuşabilmek amacıyla saatler boyunca uğraşmış olan Doğulu’nun yüz kalıbı alınarak protezi çıkartılmış oldu. Mimiklerini engelleyebilmek amacıyla da parça protezlerin döküm işlemleri gerçekleştirildi.