27 yaşında bulunan güzellik kraliçesi amacıyla din değiştirmiş olduğu Malezya Kralı’ndan boşanmış oldu. Geçmiş olduğumuz sene dünya evine giren Rusya’nın başkenti olan Moskova kentinde dillere destan bir düğün ile evlenmiş olan Malezya’nın eski krallarından Sultan 5. Muhammed’le Rus asıllı manken ile birlikte Okşana Voyvodina’nın evlilikleri daha 1 sene bile geçmeden sona erdi.

Aşkından dolayı tahtını bırakmış olan ve kendisini 27 yaşında bulunan Rus asıllı mankene adamış durumdaki Sultan Muhammed, eşinin eski dönemde havuz içerisinde cinsel ilişkiye girdiği esnada çekilmiş görüntüleri ortaya çıktıktan sonra çiftin arasına kara kediler girmeye başlamıştı.

O denli ki 27 yaşında bulunan mankenle 50 yaşın bulunan Muhammed’in arasında yer alan soğukluğu çiftin dünyaya gözlerini erkek çocuğu dahi bozamadı. Yerel ile birlikte uluslararası basın içerisinde bulunan haberlere bakılırsa çiftin dün resmi bir şekilde boşandıkları ortaya çıkmış oldu.

Kuala Lumpur’da merkezi bulunan New Straits Times isimli gazete çiftin 1 Temmuz tarihi içerisinde boşanmış olduğunu açıkça yazdı. İddialara bakılır ise Sultan 5. Muhammed, Okşana’ya 3 defa ”Boş ol” cümlesini söyledikten sonra çiftin evliliği resmen bitti.