Denizli ilinin Merkezefendi ilçesi içerisinde modifiye otomobillere karşı ilgisi olduğu bilinen damada, düğünü esnasında ”egzoz ile birlikte çelik jantlı bir tekerlek” takılması dikkat çekti.

Erkek kuaförlüğü yapan Erkan Karakeçi (24) ile İpek Karakeçi (24)’nin evlenmelerinden dolayı Sevindik Mahallesi’nde yer alan evlerinin hemen ön kısmında bir düğün yapıldı. Karakeçi çifti, düğün esnasında bir müddet boyunca misafirlerle oynayarak eğlendikten hemen sonrasında ise takı törenine geçilmiş oldu.

Aileler ile birlikte yakınları takı için sıraya girip çifte altın ile para takmış bir durumdayken, damadın arkadaşlarından bir olduğu açıklanan İbrahim Karakılıç (23) ise elinde yaklaşık olarak 15 kilogram ağırlığa sahip modifiye bir egzoz ile takı sırasına giriş yaptı. Karakılıç, modifiye otomobillere karşı tutkun halde bulunan damadın boynuna kurdele ile birlikte egzozu astı.

Yine arkadaşları arasında yer alan Serhat Çaykur’un ise çelik jantlı bir tekerlek hediye etmiş olduğu Karakeçi, boynuna takılmış olan egzoz ile tekerleğin üstüne çıktı ve oynadı.

Damat olan Karakeçi, gazetecilere yapmış olduğu açıklama içerisinde, arkadaşının daha öncesinde kendisine düğünü esnasında sürekli olarak egzoz takacağını söylemiş olduğunu fakat bunun tamamen bir şaka olduğunu düşünmekte olduğunu ifade etti.