Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)’nin Hastanesi için oda bağışları aralıksız olarak devam ediyor. Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde yaşamını yitiren Gülbeyaz Gürbüz’ ün vasiyette bulunmasının hemen sonrasında oğullarının tarafından doğum kliniğine oda bağışı gerçekleştirdi.

PAÜ Hastanesi içerisinde tedavi görmekte bulunan ve 21 Mayıs 2019 tarihi içerisinde yaşamını yitirmiş olan Gürbüz’ ün vasiyette bulunmasının hemen sonrasında oğullarından Soner Gürbüz ile birlikte Ufuk Gürbüz ve de Ersan Gürbüz Kadın Hastalıkları ile Doğum Kliniğine oda bağışı gerçekleştirdi.

PAÜ Hastanesi’nin Başhekimlik makamı içerisinde gerçekleştirilmiş olan söz konusu bu törene PAÜ’nün Hastanesi’ne görevli bulunan Başhekimi Profesör Doktor İbrahim Türkçüer, Başmüdür görevinde bulunan Erdinç Karataş, Hayırseverlerden Şükran Gürbüz ile birlikte Yeliz Yılmaz katılım gerçekleştirdi.

Başhekim ile birlikte hayırseverler arasında imzalanmış protokollerden sonra Profesör Doktor İbrahim Türkçüer bağışlarından ötürü de hayırsevere teşekkürlerini iletmiş oldu.