Sosyetik ikonlardan biri olan Süreyya Yalçın, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu çizmeli fotoğrafı ile birlikte gündeme gelmiş bir durumda. Yalçın’ın takipçilerinden bir tanesi ise bu fotoğrafın alt kısmına; ”İkoncan olacağım diye neler çektin be.” şeklinde bir yorum yazdı.

Miami içersinde yaşamını sürdüren ve yaz tatiliyle alakalı olarak Bodrum ilçesine gelme konusunda bir tercihte bulunan Süreyya Yalçın, sıra dışı durumdaki plaj tarzı ile dikkat çekmeye devam etmiş oldu. Eşi, Ozan Baranla beraber deniz ile birlikte güneşin tadını çıkartmaya devam eden sosyetik güzel, tatili esnasında çekmiş olduğu kareleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Daha önceki dönemler içerisinde de özel tasarım yapılmış bikinilerinin yanı sıra mayoları ile de pozlar vermiş bulunan Yalçın, bu kez ise çizmelerinden dolayı dikkat çekmiş oldu. Bodrum ilçesinin sıcağına hiç bir şekilde aldırış etmemiş bulunan Süreyya Yalçın, taşlar ile süslenmiş bikinisinin altına deri bir çizme giyip tekne üzerinde güneşlendi. Fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden açık bir şekilde paylaşmış olan Yalçın, kısa zaman içerisinde binlerce sayıda beğeni ile birlikte yorum almış oldu.