Başarılı şarkıcılardan biri olan Çılgın Sedat, geçmiş olduğumuz cumartesi gününde Marmaraereğlisi ilçesinden müzisyen arkadaşları ile İstanbul iline döndüğü esnada korkunç bir trafik kazası yaptı.

Çılgın Sedat, adeta ölümden dönmüş olduğu anları şu şekilde anlattı; ”Cumartesi gecesinde Marmaraereğlisi ilçesinden geri dönmekteydik. 3 müzisyen arkadaşım ile beraber yola çıktık. Selimpaşa yakınlarında ani bir şekilde karşıma bir tane araba çıktı. Kendimi adeta feda etmiş oldum, arabam da bu kazada pert oldu, şuurumu yitirmişim, gözümü açtığım zaman ambulanstaydım. Arabamıza çarpmış olan şoför ordan kaçtı ancak kamera kayıtlarıyla birlikte her şey bulunuyor ortada. Beni orada adeta ölüme terk etmiş oldu, görgü tanıklarımız da var.” ifadelerine yer verdi.

Çılgın Sedat kim?

Gerçek adı Sedat Kapurtu olan Çılgın Sedat 1973 senesi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Aslen Sivas’lı olduğu bilinen Çılgın Sedat çok ufak yaşlarda müzikle birlikte futbola merak salmaya başladı. Müzik yaşamı ile birlikte futbol yaşamını beraber devam ettiren Çılgın Sedat pek çok enstrümanı çalabilmekte. Çılgın Sedat müzik yaşamının yanında futbol konusunda da profesyonelliğe kadar yükselmeyi başarmış ve Zeytinburnuspor kulübünde oynamıştır. 2011 senesinde de futbolu tamamen bırakma kararı almıştır.

Çılgın Sedat ayrıca futbolun yanında pek çok dövüş sporu ile de çok yakından ilgilenmiştir. Bu dövüş sporları ise Karate ile birlikte Kickbox ve TeakWando olarak bilinmektedir. Kendisini pek çok alan içerisinde yetiştirmiş olan Çılgın Sedat müzik yaşamına da ara vermeden devam edip albümler yapmış farklı televizyon programlarına da konuk olarak katılmıştır.