Ülkemizin en fazla konuşmakta olduğu isimler arasında yer alan Acun Ilıcalı, Cengiz Semercioğlu tarafından sunulan programa konul oldu. Atmış olduğu her adım adeta haber olmaya başlayan ve medya tarafından yakından takip edilen Ilıcalı, yaşamıyla alakalı çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi.

Şeyma Subaşı’ndan ayrıldıktan hemen sonra ismi pek çok çok kişi ile aşk dedikodusuna karışmış olan Ilıcalı’nın, özel yaşamıyla alakalı olarak bilgi vermemiş olması da çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Hıza karşı tutkusu ile tanınan Ilıcalı sonrasında ise; ”Çocuklarımın geleceklerini tamamen garanti altına almış olduğumu düşünmekteyim. Hız deneme esnasında da onun rahatlığı bulunuyor. Uçağım bulunuyor. Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Dominik ve de Türkiye içerisinde 3 adet sürat teknem bulunuyor. 12 adet motorumla birlikte 2 adette yatım bulunuyor. Ben herhangi bir şeyden keyif aldığımdan dolayı bir şey alımı yapan biriyim. Sürat teknesinin üstünde 20 ila 25 saat boyunca durabilirsin. Biz geçtiğimiz sene tam 100 saat boyunca durmuşuz. Dün ise Bodrum ilçesinden Çeşme ilçesine kadar geldim. Sadece 50 dakika zaman aldı. 140 mile kadar çıkmış olduk. Deniz yumuşamaya başladı bir an. Yaşayanlar bilebilir o anı. Sürat yapmaya karşı bir zevkim bulunuyor. Deniz içerisinde çok bir kazam bulunmuyor” ifadelerine yer verdi.

Ilıcalı sonrasında ise; ”Benim farklı herhangi bir şeylerde hevesim bulunmuyor. Bina alıpta bir turizme atılım yapayım… Hiç bir şekilde yok. Televizyon ile birlikte prodüksüyona yoğunlaşmaktayım. Dominik içerisinde halkın 4’te 1’lik bir kısmı benimle çalışmakta. Aday olsam kesinlikle belediye başkanı seçilebilirim” şeklinde bir açıklama yapmasıyla da dikkatleri çekmiş oldu.