Eski futbolculardan biri olan Emre Aşık, Beyaz Magazin adına sahip programa konuk olarak katıldı. Hukukun önünde haklarını aramaya başlayan ünlü ikili, Beyaz TV kanalı üzerinde ekranlara gelmeye devam eden Beyaz Magazin isimli program içerisinde karşı karşıya gelmiş oldu. Programa telefon ile bağlantı sağlayan Sarnıç, Aşık’ı FETÖ’cü birisi olduğunu ve ayrıca trans bireylerle ilişki yaşamakta olduğunu ileri sürdü.

Tehditlerin adeta havalarda uçuşmakta olduğu bu program esnasında Emre Aşık konuşurken; ”Yağmur senin bana artık icra yoluyla gelmen gerekir ifadelerine yer verdi. Olaylar o sebepten dolayı o raddeye kadar gelmiş oldu. 15 gün içinde görüş günü verildiğinden dolayı da zoruma gitti. Yağmur sürekli olarak benimle hakaret ve tehdit içeriğine sahip bir şekilde konuşmaktaydı. Yağmur ayrıca, ablamı da darp ile birlikte tehdit etti. Hatalarımdan en büyüğü de Yağmur’a güvenmektir. Beni uyarmış olan arkadaşlarıma karşın ben kararımı vermiştim. İyi bir şekilde devam eden ticari yaşamım da altüst oldu. Yağmur aslında beni bütün herkesten uzaklaştırmış oldu. Ticari yaşamım içerisinde çok büyük bir kayıp meydana geldi. Demek ki bunların da yaşanması gerekliymiş. Benim de en büyük imtihanımdır bu. Yağmur’un yapmış olduğu hataları ise gençliğine verdim” şeklinde bir açıklama gerçekleştirdi.

Emre Aşık’ın söylemiş olduğu bu sözlerden dolayı adeta çileden çıkmış olan Yağmur Aşık da davalı durumda bulunduğu eşine ”Ben mademki bu denli çok kötü bir kadındım, niçin ablasının yapmış olduğu usulsüzlükleri hiç bir şekilde söylememekte? Bu ev hiç bir şekilde onun olamaz, bense ona her bir şekilde destek oldum. Benim psikolojimi bozmuş olan kendisiyle birlikte ailesidir. Emre ise damgayı bana da değil, çocuklara yapıştırmış oldu.” ifadelerine yer verdi.

Yağmur Sarnıç tarafından daha sonrasında ise ”Travestilerin evlerinde ne işin vardı senin ulan” şeklinde bağırmış olması da, stüdyo içerisindeki tansiyonu aniden yükseltmiş oldu.