Ekranların güzel ve başarılı oyuncularından Burcu Biricik, reklamcı olan eşi Emre Yetkin’ ile beraber Bodrum ilçesinde tatilin keyfini çıkartmaya devam ediyor. Yaz sezonunun açılmış olması ile birlikte ilk önce Avrupa turu gerçekleştirdi hemen sonrasında da Türkiye’ye geri dönüp Ege sahilleri içerisinde tatillerine ara vermeden devam ettiler.

Yoğun bir şekilde geçmiş olan sezonun hemen sonrasında Burcu Biricik, kendisini de Ege Bölgesinin serin sularına bırakmış oldu. Eşi olan Burcu Biricik yüzdüğü esnada iskele içerisinde güneşlenmeyi tercih etmiş bulunan Emre Yetkin ise magazincileri fark ettikten sonra olanlar oldu.

Emre Yetkin magazincileri fark etti ve eşi olan Burcu Biricik’i magazincilerin sürekli olarak kendilerini çekmekte olduğu hususunda uyarıda bulunduktan sonra Biricik, denizden çıktığı esnada magazincilere döndü ve; ”Çıkacağım, hazır mısınız?” şeklinde bir seslendi.

Emre Yetkin de sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’ın hikaye bölümünden gazetecilerin eşini görüntülemiş olmasına adeta bir isyan etti. Yetkin burdaki açıklamasında; ”Sabit bir şekilde durarak, hiç ara vermeden devamlı olarak çektiler. 2 ila 3 kare çekim yaptıktan sonra bırakmaları gerekli” şeklinde bir uyarıda da bulundu.