Diva lakabına sahip olan usta durumdaki sanatçılardan Bülent Ersoy, geçmiş olduğumuz akşam Yalova ili içerisinde bir tane otelin açılış gecesi esnasında sahnedeydi. Konserden hemen öncesinde basın mensuplarına özel bir açıklama gerçekleştiren Ersoy, İspanya’da yer alan bir tane çıplaklar kampı içerisinde tatil yapmakta olduğunu ifade etti.

Otelin açılışıyla ilgili olarak havuz başı kısmında tam 1000 kişiye konser vermiş olan Ersoy, 4 saate ulaşan bir zaman boyunca konser vermiş oldu. Diva, konser bittiğinde ise ayakta alkışlanmaya başladı. Gülşah Saraçoğlu atölyesi tarafından hazırlanmış olan, ten rengindeki bir tül üstüne, yarı değerli bir şekilde Swarovski taşlar işlendiği görülen transparan bir tuvaleti ve bronz renkli teniyle beraber Diva, yalnızca sesi ile birlikte değil, görüntüsü ile birlikte izleyen herkesi kendisine hayran bırakmış oldu.

Konserden önce İstanbul ilinden gelmiş olan basın mensupları ile, hazırlanmış olduğu kral dairesi içerisinde toplanan Bülent Ersoy’a gazeteciler tarafından sorulmuş olan; ”Çok fazla da güzel bir şekilde yanmışsınız odanıza girdiğimizde gözümüzü aldınız, yurt dışına çıkmışsınız” şeklindeki bir cümle üstüne şu şekilde konuşma yaptı; ”İspanya Marbella içerisindeydim. Türkiye’de hiç bir şekilde tatil yapmamaktayım zira o şekilde objektiflere yakalanmayı istemiyorum. Zira ben hiç bir şekilde mayo kullanmadan yanmaktayım. Marbella içerisinde çıplaklar kampı içinde çok rahatım!”