Bodrum ilçesinde özel bir bir eğlence mekanı içerisinde sahneye çıkan Demet Akalın’ı izlemeye gelmiş olanlar çok büyük bir izdihama sebep oldu. Yaklaşık olarak 3 saat boyunca eğlence mekanına girebilmek amacıyla kuyrukta beklemiş olan Demet Akalın hayranları, konser esnasında ise 2 saat süresince Demet Akalın’ın şarkıları ile adeta coştu. Erken bir saatte biletlerin tükenmiş olduğu bu özel konseri ise yaklaşık olarak 2.000 kişi izlemiş oldu. Mekan ise, kapılarını izdihamdan dolayı kapatmak mecburiyetinde kaldı.

Demet Akalın’ın hayranlarından bazıları ise eğlence mekanının kapı kısmında konseri izleyememiş olsa bile dinleme olanağını buldu. Mekanı tamamen doldurmuş olan Demet Akalın hayranları ünlü durumdaki sanatçının fotoğraflarını çekebilmek amacıyla da adeta birbiriyle yarışmış oldu. Pasha sahnesinde konser veren ünlü durumdaki sanatçı yapmış olduğu dans şovların yanı sıra performansı ile birlikte de göz doldurdu.

Özel bir günü olan var mı diye sormuş olan Demet Akalın yeni nişanlanmış durumdaki bir çiftin masasına ise hediye olarak çeşitli ikramlar yolladı. Hızlı bir şekilde evlenmeleri konusunda da tavsiyede bulunan Akalın; ”Bu sene Pasha içerisindeki ilk sahnemiz. Her pazar günü de burda sahne almaya devam edeceğim. Kapıda kalmış olanlar haftaya da en ön sıralar içerisinde sizler olacaksınız” ifadelerine yer vererek hareketli şarkıları ile hayranlarının yanı sıra yerli ve de yabancı turistlere unutması zor bir gece yaşatmış oldu.