Denizli ili içerisinde anne ile üvey oğlunun arasında para sorunundan dolayı meydana gelen artışma esnasında ana ve oğul birbirlerine bıçak çektiler. Olayda, anne bacağından aldığı bıçak darbesi ile hafif şekilde yaralandı.

Söz konusu bu olay ise, şehrin en işlek yerleri arasında bulunan Merkezefendi ilçesi içerisindeki Bayramyeri Meydanı üzerinde dün saatler 15:00 civarında meydana geldi. İddialara bakılacak olursa Arife N. (56)’yle kimliği halen tespit edilemeyen üvey oğlunun arasında para sorunundan dolayı bir tartışma meydana geldi. Arife N.’nin iddialara bakılır ise üvey oğluna para verme konusunda isteğinin olmaması üstüne ikilinin arasında çıkan tartışma aniden bir kavgaya döndü. Kavga esnasında birbirine bıçak çekmiş olan ana oğul arasından, anne yaralanmış oldu.

Çevrede yer alanların ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere sağlık ekipleri ile birlikte polis ekipleri yönlendirildi. Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden sağlık görevlileri, yaralı kadını tedavi etmek amacıyla Denizli Devlet Hastanesine kaldırdı. Arife N.’nin sağlık durumuyla alakalı iyi olduğu bilgisine ulaşıldı. Arife N.’yi bıçaklamış olduğu iddia edilen üvey oğlu da polis ekipleri tarafından polis merkezine alındı.

Olay ile alakalı olarak bir soruşturma başlatılmış durumda.