Denizli ilinde yer alan Merkezefendi ilçesinin Belediye Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan, uzun bir süredir kullanılmayan Üzerlik Mahalle Sağlık Ocağı’na tadilat yaptırılmış olduğunu açıkladı.

Uzunca bir zamandan beri kullanılamaz durumda bulunan Üzerlik Mahalle Sağlık Ocağı’nın Merkezefendi Belediyesi görevlilerince tadilattan geçirilecek olması mahallede yaşayanları da çok fazla mutlu etmiş oldu. Üzerlik Mahallesinin Muhtarı görevinde bulunan Orhan Gök, sağlık ocağına asmış olduğu pankartla birlikte Başkan görevinde bulunan Doğan’a teşekkür etmiş oldu. Muhtar Gök açıklaması içerisinde; ”Sağlık Ocağımızın tadilatıyla birlikte tefrişatının yapılması konusundaki katkılarından dolayı Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan’a teşekkür ediyorum. Fazlası ile mutlu bir durumdayız. Çok büyük bir problemimiz de çözüme kavuşmuş oldu” ifadelerine yer verdi.

Başkan görevinde bulunan Doğan, tadilatın hemen sonrasında Üzerlik Mahallesi içerisinde incelemeler gerçekleştirdi. Başkan görevinde bulunan Doğan, mahallede yaşayanlarla bir araya geldi ve yapacak oldukları hizmetlerini anlatmış oldu. Mahallede yaşayanların da görüşlerini dinlemiş olan Başkan görevinde bulunan Doğan; ”Üzerlik içerisinde yapacak olduğumuz hizmetlerle beraber mahallemizin çehresini değiştirmiş olacağız. Sağılık bizler açısından fazlası ile önemli. Bakımsız ve tamamen atıl halde yer alan sağlık ocağımızın tadilat işlemlerini yaptık. Mahallenin öteki problemlerini de bilmekteyiz. En kısa zaman içinde o problemleri de çözüme kavuşturmuş olacağız” ifadeleri ile konuştu.