Emina Jahovic, Sadettin Saran’ya yaşamaya başladığı çalkantılı aşktan dolayı magazin gündemi içerisindeki yerini korumayı sürdürüyor. Sırbistan basını tarafından ortaya atılmış olan iddialara bakılırsa Emina Jahovic, kendinden tam tamına 18 yaş büyük olan Sadettin Saran’ın sunmuş olduğu barışma teklifini çocukları ile tekrardan bir araya gelmemesini şart koşarak kabul etmiş oldu.

Tanışmış oldukları günden bu zamana kadar sürekli olarak inişli ve çıkışlı bir aşk yaşamaya devam eden, Mustafa Sandal’ın boşanmış olduğu eski eşi Emina Jahovic ile birlikte iş adamlarından Sadettin Saran yeniden barışma konusunda anlaştı. Barışma ile alakalı ayrıntılar ise az da olsa şaşırtıyor. Saran tarafından Emina Jahovic’e şiddet uygulanmış olduğunu ve son olarak Jahovic’in Saran’dan hamile bir durumda bulunduğunu açık bir şekilde yazmış olan Sırbistan basını, şimdi ise çok daha yeni bir iddiayı daha ortaya atmış durumda.

Emina Jahovic’in memleketi olan ve aynı zamanda yaşamını sürdürdüğü Sırbistan içerisinde yer alan Kurir isimli gazete, barışmayla alakalı şartı da geçtiğimiz gün manşetine taşımış oldu. Kurir adına sahip medya organın ortaya atmış olduğu iddialara bakılırsa kendinden tam 18 yaş büyük olduğu açıklanan Saran’ın barışma konusundaki teklifi, çocukları ile tekrardan bir araya gelmemesini şart koşarak kabul etmiş oldu.