Oyunculardan biri olan Serenay Aktaş, yakın arkadaşlarından Açelya Topaloğlu’nun ayrılmış olduğu sevgilisini elinden almış olmasının ardından aşka küsmüş durumda.

Ayrılmalarının üzerinden çok kısa bir zaman geçtikten sonra yakın dostlarından Açelya Topaloğlu’yla ilişkiye başlamış olan eski sevgilisi Kenan Acar’ın ardından yaşamına hiç kimseyi almadığı açıklanan oyunculardan Serenay Aktaş, aşk ile alakalı sorulara çok çarpıcı yanıtlar verdi. Eski sevgilisini en yakın dostuna kaptırmış olduğundan dolayı adeta yıkılmış durumdaki Aktaş, vermiş olduğu yanıtlar ile aşka karşı inancını kaybettiğini açık bir şekilde ima etmiş oldu.

Uzun bir zamandan beri memleketi İzmir ili içerisinde tatil gerçekleştirdikten sonra işleri amacıyla İstanbul iline geri dönen güzel oyunculardan Serenay Aktaş, geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı City’s AVM içerisinde Snob Magazin ekipleri tarafından objektiflere yakalandı. İstanbul iline gelir gelmez yüzüne hemen bir cilt bakımı yaptırmış olduğunu ifade eden Aktaş, sonrasında ise AVM içerisinde yer alan mağazaları dolaşarak alışveriş yapmayı sürdürdü.

Güzel ve başarılı durumdaki oyuncu, alışveriş esnasında kendisini görüntülemekte olan gazetecilerin özel yaşamıyla alakalı bir sorusu için cevap olarak; ”Yaşamımda hiç kimse bulunmuyor. Şu anda da hiç kimse ile uğraşamam. Zaten bir adamda yok!” şeklindeki sözlerini kullanarak Açelya Topaloğlu’yla aşk yaşamaya başlayan eski sevgilisi Kenan Acar’a büyük bir gönderme yapmış oldu.