Ünlü ve başarılı televizyonculardan biri olan Acun Ilıcalı, Cengiz Semercioğlu’nun sunmuş olduğu ”Sabah Sohbeti” isimli programa konuk olarak katıldı. Özel yaşamının yanı sıra iş yaşamıyla alakalı olarakta çok çarpıcı açıklamalar yapmış olan Ilıcalı, dünya çapında ünlü modellerden biri olan Adriana Lima’nın kendisinin sayesinde Türkleri çok daha fazla sevmiş olduğunu ifade etti söyledi.

Türk yazarlardan biri olan Metin Hara ile yaşamakta bulunduğu aşktan dolayı sık bir şekilde gündeme gelmiş olan fakat ayrılma kararı alan Adriana Lima, şimdilerde ise iş insanlarından Emir Uyar’la beraber. Çift, geçmiş olduğumuz gün ilk defa el ele bir şekilde objektiflere yakalandı. Adriana Lima’yı seneler öncesinde ”Var mısın Yok musun?” adlı programı için davet etmiş bulunan Acun Ilıcalı, mankenle ilgili olarak şu ifadelere yer verdi; ”Adriana fazlası ile iyi ve çok sıcak bir insandır. Türk’leri seviyor olmasının nedeni de benim. Şu an da çok daha mutlu. Etkim bulunduğunu da düşünmekteyim.”

Adriana Lima ile birlikte Acun Ilıcalı konusunda seneler öncesinde aşk ile alakalı dedikodular çıkmış fakat ikili söz konusu bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.