Cem Yılmaz, Kıbrıs içerisinde gerçekleştirmiş olduğu özel gösteride Acun Ilıcalı’nın tam 3 defa evlenip boşanmış olmasını adeta diline doladı.

Cem Yılmaz, geçmiş olduğumuz günler içerisinde Kıbrıs’ta çok özel bir gösteri gerçekleştirdi. Ünlü ve başarılı durumdaki komedyenin gösterisi süresince Acun Ilıcalı’yı diline dolamış olması da adeta bir olay oldu. Cem Yılmaz’ın Medya patronu olan Acun Ilıcalı’nın 3 defa evlenip boşanmasıyla alakalı söylemiş olduğu sözler ise çok fazla dikkat çekmiş bir durumda.

Cem Yılmaz’ın Kıbrıs içerisinde gerçekleşen gösterisi esnasında Acun Ilıcalı’yı adeta diline dolayıp; ‘Bana 1 tane fatura geldi tam olarak 1.000 dolar tutarında. Meğerse Kemal, bir tane uygulamayı indirmiş. 20 dakika içerisinde 6000’lik olmuş bulunduk. Hemen sonrasında ise ben ”Oğlum nen Acun Ilıcalı değilim o kadar fazla paramız da yok.” Kemal ise sonrasında ”baba ben gidiyorum artık evden, anılarımı da kitabımdan okursun.” şeklinde konuştu. Bu esnada Acun’da da para artık bitti zaten. Belli olmuyor mu, terlikle dolaşıyor. Sorduğumuz zaman da ”Survivor”dan geldim” şeklinde cevap veriyor. Adam tam 3 defa boşandı. Para mı kalacak bu kadar boşanmaya?’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.