Denizli ili içerisinde telefon patlamasından dolayı meydana gelen yangın 4 çocuğu bulunan aileyi de evsiz bırakmış oldu. Yatak odası içerisinde başlamış olan ve kısa zaman içinde bütün daireyi sarmaya başlayan alevler evi adeta bir harabeye çevirmiş oldu. Daireleriyle alakalı borcun daha yeni bitmiş olduğunu ifade eden anne ise hayırsever vatandaşlardan yardım beklemekte.

Söz konus ubu olay, Pamukkale ilçesinde yer alan Karşıyaka Mahallesi içerisinde 6 Haziran Cumartesi gününde sabaha karşı 04:00 civarında ve 3 kattan oluşan bir tane binanın 2. kat kısmında Öztürk ailesinin yaşamını sürdürdüğü evde gerçekleşti.. Evde yer alan yatak odası içerisinde şarjdan yeni çıkartılan telefonun bataryasının patlamasından dolayı meydana gelen bu yangın esnasında, alevler çok kısa bir zaman içinde evi sarıp 2 saat içinde daireyi tamamen kullanılamaz bir duruma getirdi. Yangından sonra ise 4 çocuklu aile evsiz kalmış oldu. Yangın esnasında evde yer alan eşyaların hepsi de yanıp tamamen kullanılamaz bir duruma geldi.

3 kattan oluşan binanın 2. kat kısmında ikamet eden aile, evlerinin yanmasından sonra Ali Öztürk’ün babasına ait olduğu açıklanan ve bir üst katta yer alan daire içinde kalmaya başladılar. Annesini bundan 20 gün öncesinde yitirmiş olan Ali Öztürk babasının ise sağlık sorunları olduğu için uzun zamanlı bir şekilde kalamayacak olduklarını ifade etti. daha sonra da ne yapacak olduklarını hiç bilmeyen ve çaresiz durumda bulunan aile yardım istiyor.