Başarılı sanatçılardan biri olan Zerrin Özer, geçmiş olduğumuz pazar gününde 3 seneden beri beraber olduğu Murat Akıncı’yla nikah masasına oturarak evlenmişti. Nikah içerisinde çekilmiş olan fotoğraflarının yayılması ile beraber pek çok kadın 2. Sayfa isimli programa telefonla bağlanıp Akıncı’nın çok büyük bir dolandırıcı olduğunu ileri sürerek delillerini açık bir şekilde sundu. Öğrenmiş olduklarıyla beraber çok büyük bir üzüntü yaşamış olan ve boşanma konusunda karar almış bulunan Özer, dün akşam üzerinde hastaneye kaldırıldı. Zerrin Özer’in menajeri yapmış olduğu açıklama içerisinde; ”Evdeyken krize girmiş, kendisini de yardımcıları bulmuş” ifadelerine yer verdi.

Panik atak hastalığı konusunda bilgilere ulaşılan Zerrin Özer, akşam saatlerine doğru Zekeriyaköy’de yer alan evi içerisinde rahatsızlanıp Maslak’ta yer alan özel bir tane hastaneye götürüldü. Hastane çıkışı esnasında tekerlekli sandalye üzerinde çok perişan bir durumda objektiflere yansıyan Zerrin Özer’in menajeri ise sağlık durumuyla alakalı olarak bilgiler aktardı.

Menajer görevinde buluna nKemal Aslan açıklamasında; ”Zerrin Hanım 2 – 3 günden beri çok büyük bir üzüntünün içinde. Evde krize girerek bayılmış. Evde yer alan yardımcıları bulmuş kendini. Tansiyonu da yükselmekte devamlı olarak. Ambulans ile buraya getirilmiş oldu. Doktorlar kendisinin tansiyonunu düşürmekte ancak yeniden çıkıyor.” şeklinde bir açıklama yaptı.