Denizli ilinin Bekili ilçesi içerisinde otomobiliyle seyir durumunda bulunan babayla oğul, kimlikleri tespit edilemeyen kişiler tarafından yol üzerinde darp edildiler. Baba ise olayın gerçekleşmiş olduğu yerde yaşamını yitirdi, oğulda ağır yaralı bir şekilde hastaneye götürüldü. Olayı gerçekleştiren zanlılar ise her yerde aranmaktalar.

Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise bu olay, Bekilli ilçesinde yer alan Çamköy Mahallesi içerisinde meydana geldi. İddialara bakılır ise, Osman Kurt’la oğlu olan Özgür Kurt, plakası halen tespit edilemeyen otomobilleri ile seyir durumundayken, plakasıyla birlikte şoförü halen tespit edilemeyen farklı bir tane otomobil aniden önlerini kesti. Otomobil içerisinden inmiş olan ve halen kimliği tespit edilemeyen kişi ya da kişiler babayla oğlu orada darp etmeye başladılar. Darp edilmiş olan bab ve oğul kanlar içinde yerde kaldılar. Darp etmiş olan kişi veyahut kişilerde olayın yaşanmış olduğu yerden hızla kaçtı.

Yoldan geçmekte olan öteki sürücüler ise durumla ilgili olarak jandarma ekipleri ile sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden sağlık ekipleri ağır yaralı durumdaki baba ile birlikte oğlunu gerçekleştirilen ilk müdahalenin sonrasında hastaneye kaldırdı. Baba Osman Kurt, hastane içerisinde yapılmış olan bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı. Osman Kurt’un cansız durumdaki bedeni otopsi yapılması amacıyla hastanenin morguna götürüldü.

Olay esnasında ağır bir şekilde yaralanmış olan Özgür Kurt’un da tedavisinin devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Jandarma ekipleri, ise meydana gelen bu olayla alakalı olarak darp etmiş olan ve sonrasında kaçan kişi ya da kişilerin bulunabilmesi amacıyla çok geniş çaplı soruşturma başlatmış bir durumda. Olayın zanlıları ise her yerde aranmaya başlamış bir duruma.